Warsaw

+48 512 995 296

Your shopping cart is empty.

O nas

Markowy portal Onmacabim pozwala nie tylko badać produkty, składać zamówienia, ale także otwiera nieograniczony dostęp dla specjalistów do wiedzy zdobywanej przez dziesiątki lat w dziedzinie kosmetologii i nowoczesnych badań przez praktyków.

 

Aby uzyskać dostęp do dodatkowych informacji, wszyscy klienci muszą się zarejestrować. Zarejestrowany specjalista automatycznie staje się członkiem systemu premiowego, może przeglądać materiały biblioteki interaktywnej, zadawać pytania kierownictwu firmy, uzyskiwać najnowsze informacje o nowościach, wyświetlać wideo z biblioteką procedur.

 

Aby uzyskać dostęp do większej ilości informacji, możliwość zarejestrowania zgromadzonych bonusów musi zostać zarejestrowana.

 

Nasze doświadczenie pokazuje, że stałe wsparcie i szkolenia są niezbędne dla nowoczesnych specjalistów, aby osiągnąć sukces w branży kosmetycznej. Głównym zadaniem naszych szkoleń jest doskonalenie umiejętności i umiejętności zawodowych naszych klientów, informowanie o najnowszych trendach i najbardziej zaawansowanych technologiach w branży kosmetycznej.

Scroll Top