Warszawa

+48 506 297 318

Your shopping cart is empty.
Izraelskie kosmeceutyki – producent kosmetyków do pielęgnacji skóry - ONmacabim
Szkolenie
Prowadzimy warsztaty i szkolenia produktowe.

Producent Izraelskich kosmetyków

Rewolucyjne linie preparatów, dzięki którym cera będzie gładka, zdrowa oraz piękna. W naszym asortymencie można znaleźć izraelskie kosmeceutyki z aktywnymi składnikami z naturalnych ekstraktów roślinnych. Dzięki nim pielęgnacja twarzy jest w pełni bezpieczna dla skóry nie powodując podrażnień, uszkodzeń i innych problemów. A zamiast tego widoczne niedoskonałości zostają zminimalizowane lub całkowicie usunięte.

Producent kosmetyków ONmacabim dba, aby każda receptura była dopracowana do perfekcji. Dlatego też własnoręcznie uprawia rośliny lecznicze na izraelskiej pustyni judzkiej, dbając o ich właściwe łączenie w preparaty o potwierdzonym działaniu. W rezultacie dziś można u nas znaleźć kosmetyki do pielęgnacji twarzy, których zadaniem jest m.in. usuwanie blizn i rozstępów, spowalnianie procesów starzenia, a także zwalczanie wolnych rodników w skórze.

„Skincare” wcale nie musi być skomplikowane – wystarczy wykorzystać nasze kremy, maski, serum oraz inne produkty do pielęgnacji skóry znajdujące się w naszym asortymencie. Producent zaleca stosowanie razem preparatów z tej samej serii dla osiągnięcia najlepszych rezultatów, jednak zachęcamy również do testowania różnych rozwiązań równolegle, zgodnie z indywidualnymi potrzebami twarzy.

Izraelska firma Judean Desert Herbs, producent kosmetyków ONmacabim, sama uprawia zioła na pustyni judzkiej, z których ekstrakty roślinne są wytwarzane przy użyciu opatentowanych technologii.
Cała produkcja kosmetyków odbywa się również w Izraelu w fabryce firmy.
Scroll Top