Warszawa

+48 506 297 318

Your shopping cart is empty.

Producent Izraelskich kosmeceutyków

Rewolucyjne linie preparatów, dzięki którym cera będzie gładka, zdrowa oraz piękna. W naszym asortymencie można znaleźć izraelskie kosmeceutyki z aktywnymi składnikami z naturalnych ekstraktów roślinnych. Dzięki nim pielęgnacja twarzy jest w pełni bezpieczna dla skóry nie powodując podrażnień, uszkodzeń i innych problemów. A zamiast tego widoczne niedoskonałości zostają zminimalizowane lub całkowicie usunięte.

Producent kosmeceutyków ONmacabim dba, aby każda receptura była dopracowana do perfekcji. Dlatego też własnoręcznie uprawia rośliny lecznicze na izraelskiej pustyni judzkiej, dbając o ich właściwe łączenie w preparaty o potwierdzonym działaniu. W rezultacie dziś można u nas znaleźć kosmeceutyki do pielęgnacji twarzy, których zadaniem jest m.in. usuwanie blizn i rozstępów, spowalnianie procesów starzenia, a także zwalczanie wolnych rodników w skórze.

„Skincare” wcale nie musi być skomplikowane – wystarczy wykorzystać nasze kremy, maski, serum oraz inne produkty do pielęgnacji skóry znajdujące się w naszym asortymencie. Producent zaleca stosowanie razem preparatów z tej samej serii dla osiągnięcia najlepszych rezultatów, jednak zachęcamy również do testowania różnych rozwiązań równolegle, zgodnie z indywidualnymi potrzebami twarzy.

Szkolenie
Prowadzimy warsztaty i szkolenia produktowe.

Izraelskie kosmeceutyki ONmacabim to profesjonalne produkty do pielęgnacji twarzy.

Przeznaczone są do wykonywania różnorodnych zabiegów kosmetycznych w salonach kosmetycznych i centrach kosmetologii.

Dowiedz się więcej
17 Lipiec 2020
18.01.2019 Pt 11.00 Peeling retinoiczny. Przegląd produktów Onmacabim zawierających retinol.
All news
Izraelska firma Judean Desert Herbs, producent kosmetyków ONmacabim, sama uprawia zioła na pustyni judzkiej, z których ekstrakty roślinne są wytwarzane przy użyciu opatentowanych technologii.
Cała produkcja kosmetyków odbywa się również w Izraelu w fabryce firmy.

No front page content has been created yet.

Scroll Top